Oslava na parníku

25.08.2023 10:34

ŽAPky slaví 30 let !!!

Je to neuvěřitelné, ale Klub ŽAP letos slaví 30 let od svého založení. Po celou dobu usilovaly naše členky o zlepšení kvality života onkologicky nemocných žen tím, že pomáhaly zvýšit informovanost o nádorovém onemocnění prsou a upozorňovaly na důležitost prevence a samovyšetření.

Protože výbor Klubu ŽAP chtěl poděkovat našim členkám a členům, uskutečnili jsme výlet parníkem po Vltavě. Při sklence vína, výborném rautu a za doprovodu harmonikáře si ŽAPky i ŽAPáci užili nádherné odpoledne. Krásně jsme si popovídali, zavzpomínali a hlavně litovali, že plavba netrvá déle.

30 let uteklo jako voda ve Vltavě a my jsme odhodlané pokračovat s edukacemi pro školy i širokou veřejnost se stejným úsilím i v dalších letech. Těšíme se na spolupráci s Aliancí žen s rakovinou prsu a Ligou proti rakovině, které nám v našem úsilí pomáhají a podporují nás.