16.12.2013 16:07

Listopad

Rády bychom naše členky pozvaly na předvánoční setkání, které se uskuteční 15.12.2014 od 15:30 h v hotelu Crowne Plaza. Podrobnější informace naleznete zde.

Září

Před začátkem prázdnin jsme Vás informovaly o změně sídla Klubu ŽAP. Protože přislíbený objekt je v současné době v rekonstrukci, je předpoklad, že k nastěhování bude připraven nejdříve v listopadu t.r. Do této doby jsme nuceny "úřadovat" po telefonu nebo přes e-maily. Pokud by se v termínu stěhování do nových prostor cokoliv změnilo, budeme informovat jak veřejnost, tak členky ŽAP.
Děkujeme za pochopení.

PRO ČLENKY:

4. září začalo opět cvičení a plavání v bazénu na Jarově.

Vzhledem k nemoci naší cvičitelky Věry se pravidelné cvičení v tělocvičně zatím odkládá do začátku příštího roku.

Poslední letošní rekondiční pobyt se podle plánu uskuteční od 12. do 19. října v hotelu MAS v Sezimově Ústí.

První poprázdninová členská schůzka se koná 30. září. Na schůzce bude přednáška gynekologa.

Každé pondělí se budeme provizorně scházet v kavárničce v Chabrech, abychom nahradily oblíbené pondělky v kanceláři. Začátek se nemění - ve 13,00 hodin.

Také dýchánky v kavárničce v Chabrech se budou opakovat beze změny každé třetí úterý od 14,00 hodin.

PRO ČLENKY i VEŘEJNOST:

S Ligou proti rakovině se každoročně zúčastňujeme "Dnů zdraví". I letos nás najdete na několika místech v Praze i mimo Prahu.
Mimo další také u Polikliniky na Proseku dne 24.září, na klinice Parník" v Modřanech dne 25. září.

Květen

14.května se aktivně zúčastníme Českého dne proti rakovině (Květinový den).

19. května pořádá MČ Praha 8 "Den zdraví". Klub ŽAP bude součástí edukace samovyšetřování prsu. Navštivte náš stánek.

23. a 24. května se zúčastníme dlouhodobého projektu Aliance žen s rakovinou prsu - DOKÁŽEŠ TO TAKY - minigolf Akce se koná v O2 aréně v Praze.

29. května se zúčastníme "Dne zdraví" spolu s Ligou proti rakovině v Praze Modřanech.

Březen

Vzhledem k tomu, že lednová schůzka z důvodu havárie vody odpadla, upozorňujeme na výšlap, který nahrazuje výšlap únorový:
V sobotu 1. března se vydáme autobusem do Jílového u Prahy, kde navštívíme v muzeu výstavu "Panenky také někdy musí bydlet".
Sejdeme se u autobusu č. 332, který odjíždí v 10,00 hodin od METRA C Budějovická. Zpět půjdeme cca 4km přes Jílovské vyhlídky do Borku a vlakem kolem Vltavy zpět do Prahy.
O výšlapu v březnu budete informovány na těchto stránkách v nejbližší době.
Dne 4. března Vás zveme na koncert do Modlitebny Českobratrské církve evangelické v Korunní 6O, Prha 2. Začátek koncertu je ve 14,3O hodin.
Seminář "instruktáž samovyšetřování prsů a komunikace" se koná dne 12. března v kanceláři Klubu ŽAP. Očekáváme účast těch členek, které jsou ochotné pomoci při  instruktážích pro veřejnost i školy.

Únor

25. února se koná pravidelná členská schůzka, která je tentokrát výroční s volbou nového výboru na příští volební období 2014 - 2016.

Leden

4.1. - výšlap k betlému. Sraz na metru Nové Butovice v 9:45 h.

5. - 9.1. welness pobyt ve Františkových Lázních - přihlásilo se 37 osob.

Pondělky opět patří ručním pracem. 13:00 - 16:00 v budově základní školy Fryčovická.

15. a 29.1. od 15:30 h cvičení v tělocvičně speciální školy Moskevská 29, Praha 10.

Každý čtvrtek od 15:30 h pokračuje plavání.

3. úterý v lednu se od 14:00 h sejdeme v naší kavárničce v Chabrech.

POZOR !!!! 28.1. odpadá z důvodu havárie vodního potrubí členská schůze.